114 مدرسه به عنوان شعبه اخذ رای در شهر رشت تعیین شده است
114 مدرسه به عنوان شعبه اخذ رای در شهر رشت تعیین شده است

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان رشت از تعیین ۱۱۴ مدرسه شهر رشت به عنوان شعبه اخذ رای انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی  خبر داد.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان رشت از تعیین 114 مدرسه شهر رشت به عنوان شعبه اخذ رای انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی  خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کادوس و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رشت، سیده زهرا میر اعلمی در هشتمین جلسه کمیته پشتیبانی انتخابات شهرستان رشت که با حضور مدیران و معاونین آموزش و پرورش نواحی 1 و 2 شهر رشت برگزار شد، با بیان اینکه 114 مدرسه در شهر رشت و 38 مدرسه در بخش مرکزی به عنوان شعب اخذ رای مشخص شده اند، افزود: در راستای بهبود روند برگزاری انتخابات،  سعی می کنیم  فرهنگیان داوطلب جهت همکاری در انتخابات  در مدارس خودشان که به عنوان شعب اخذ رای مشخص شده اند، به کار گرفته شوند.

وی با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل مدیران مدارس با ستاد انتخابات شهرستان رشت در راستای برگزاری انتخاباتی منظم و پرشور، از مدیران مدارست خواست: با بررسی سوابق اجرایی همکاران فعال در مدارس، در تهیه لیست اعضای شعب اخذ رای با فرمانداری همکاری نمایند.