هشدار بخشدار مرکزی ماسال نسبت به تصویب بازنگری طرح جامع شهری
هشدار بخشدار مرکزی ماسال نسبت به تصویب بازنگری طرح جامع شهری

مهندس لیلا صمدی می گوید اگر مشکلات مردم در طرح جامع شهری برطرف نشود باید ۱۰ سال دیگر در انتظار رفع آنها بمانیم. به گزارش کادوس بخشدار مرکزی ماسال در جلسه بررسی طرح جامع شهری گفت: آنطور که از سوی عوامل شهرداری گفته می شود تصویب بازنگری طرح هادی ماسال به جلسه نهایی خود رسیده […]

مهندس لیلا صمدی می گوید اگر مشکلات مردم در طرح جامع شهری برطرف نشود باید ۱۰ سال دیگر در انتظار رفع آنها بمانیم.

به گزارش کادوس بخشدار مرکزی ماسال در جلسه بررسی طرح جامع شهری گفت: آنطور که از سوی عوامل شهرداری گفته می شود تصویب بازنگری طرح هادی ماسال به جلسه نهایی خود رسیده اما جلسه مشترکی با بنیاد مسکن و یا بخشداری مرکزی انجام نشده است.

صمدی افزود: تکلیف برخی مناطق هم مرز با حدود شهری از جمله درخانه، دوله ملال، لنگریال میله سرا و خودبچر باید مشخص شود و نباید منطقه ای مابین شهر یا روستا وجود داشته باشد.

بخشدار ماسال با اشاره به زمان برد بودن مدت بازنگری طرح جامع شهری گفت: اگر مشکلات موجود در این مناطق رفع نشود باید ۱۰ سال دیگر در انتظار طرح بازنگری بمانیم و این برای مردم پذیرفته نیست.

صمدی ادامه داد: متاسفانه فشار ایجاد شده در این گونه موارد بر فرمانداری و بخشداری وارد می شود و روزانه بسیاری از مراجعه کنندگان را شاهدیم که مدتهاست در بلاتکلیفی به سر می برند.
بازنگری طرح جامع شهری ماسال از سال ۹۶ در دستور کار شهرداری ماسال قرار گرفته و آنطور که گفته می شود تصویب آن در مراحل پایانی خود قرار گفته است.