نماینده تالش: دولت زحمت خود را می کشد/ نباید احساسی برخورد کنیم
نماینده تالش: دولت زحمت خود را می کشد/ نباید احساسی برخورد کنیم

نماینده مردم تالش می گوید تعامل بین مجلس و دولت می تواند برای برون رفت از شرایط فعلی کشور کارگشا باشد.

حسن محمدیای می گوید درباره مسائل کشور و رابطه بین دولت و مجلس نباید احساسی برخورد کرد و آنها تلاش خود را برای برون رفت از شرایط فعلی (کشور) انجام می دهند.

یاری گفت: دولت زحمت خود را برای برون رفت از شرایط فعلی انجام می‌دهد، البته سوالاتی در ذهن نمایندگان نیز ایجاد می‌شود که دولت باید پاسخ دهد.

نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر سه شنبه گذشته و در گفتگویی با خبرنگار پارلمانی، با تاکید بر اینکه باید راه حل مشترکی برای برون رفت از شرایط فعلی بین دولت و مجلس ایجاد کرد، توضیح داد: این تعامل باید سبب کمک به حل مشکلات اساسی کشور به ویژه اقتصاد و معیشت مردم می‌شود.

محمدیاری با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: باید بین نمایندگان مجلس و دولتمردان احترام متقابل وجود داشته باشد و از ظرفیت‌های دو قوه با رعایت اخلاق استفاده شود.

عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان اینکه تخریب کمکی به حل مشکلات کشور نمی‌کند، به خستگی مردم از سیاسی کاری و مسائل شعاری اشاره کرد و گفت: اینکه دولت و مجلس عملگرا بوده و خروجی فعالیت هر دو قوه به نفع مردم شود و اقتصاد و معیشت آنها سرو سامان یابد، مهم است.

وی خاطرنشان کرد: طبق فرمایش‌های رهبری اگر در رفتار دولت و مجلس تعقل حاکم شود، ‌ مشکلات حل می‌شود ولی رفتار احساسی مشکلات را حل نخواهد کرد. البته امیدوارم با توجه به منویات مقام معظم رهبری، در یک سال باقی مانده از دولت دوازدهم، تلاش شود که معضلات کشور با همکاری و تعامل این دو قوه برطرف شده واز شعارهایی احساسی پرهیز کنیم.

  • منبع خبر : خانه ملت