نماینده تالش: ایست بازرسی در مناطق گردشگری سلیقه ای نباشد!
نماینده تالش: ایست بازرسی در مناطق گردشگری سلیقه ای نباشد!

نماینده مردم تالش نسبت به انجام ایست بازرسی سلیقه ای در مناطق گردشگری گیلان انتقاد کرد.

دکتر حسن محمدیاری نسبت به برپایی ایست بازرسی سلیقه ای در حوزه انتخابیه تالش، رضوانشهر و ماسال انتقاد کرد.
به گزارش کادوس، نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی در دیدار با رئیس پلیس گیلان، گفت: انجام ایست و بازرسی های پلیس در این حوزه انتخابیه باید به جهت تردد راحت تر گردشگران تسهیل شود و این اقدام نباید به صورت سلیقه ای باشد.

بر اساس این گزارش، حسن محمد یاری  در دیدار هفت گذشته با سردار عزیزالله ملکی فرمانده نیروی انتظامی گیلان ضمن قدرقدردانی از سعه صدر و نگاه بلند رئیس پلیس استان گیلان،اظهار امیدواری کرد ؛مشکلات و معضلاتی که مردم منطقه، از جمله وجود ایست و بازرسی ها در مناطق گردشگری و ییلاقات دست به گریبان هستند، مقداری تسهیل شود تا گردشگران بتوانند راحت تر تردد داشته باشند .

محمد یاری همچنین گفته: انجام ایست و بازرسی نباید خدای نکرده سبب ایجاد بد بینی شود و این اقدام می بایست با رعایت قوانین و چارچوب ها باشد.

این انتقاد نماینده تالش در شرایطی صورت می گیرد که طی هفته های گذشته مردم انتقادات زیادی را متوجه او نموده بودند، اینکه چرا می بایست تنها بر مسیر ورودی ییلاقات ماسال ایست بازرسی در آن سطح وجود داشته باشد و در سایر شهرستانهای اطراف خبری از چنین موضوعی نباشد.

حالا اما به نظر می رسد فشار افکار عمومی نماینده تالش را به واکنش وا داشته و او خواستار تجدید نظر در شکل و نحوه برقراری امنیت در منطقه توریستی ماسال شده  است.

  • منبع خبر : کاشف اسرار