معاون دادگستری گیلان در ماسال: حسادتها کنار گذاشته شود!
معاون دادگستری گیلان در ماسال: حسادتها کنار گذاشته شود!

این صحبتهای آقایی در شرایطی مطرح می شود که بر خلاف گفته های او، پیمانکار طرح در سالهای گذشته عوارض دریافت نموده و در تازه ترین اقدام اجازه ساخت ۱۰۸۰ متر بنا در زمینی به مساحت ۴۷۷۰۰ متر به او داده شده است.

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان روز گذشته، در سالن اجتماعات فرمانداری ماسال گفته: با کنار گذاشتن حسادت ها شهرستان خود را از بن بست بیرون بکشیم. وای برکسانی که منافع عمومی را فدای منفعت شخصی کنند.

وی به اجرای پروژه جمع آوری زباله از سوی شرکتی که منطقه ییلاقی در دست دارد را ضروری دانست و گفت این پروژه بدون دریافت وجهی از سوی شرکت صورت خواهد پذیرفت.
این صحبتهای آقایی در شرایطی مطرح می شود که بر خلاف گفته های او، پیمانکار طرح در سالهای گذشته عوارض دریافت نموده و در تازه ترین اقدام اجازه ساخت ۱۰۸۰ متر بنا در زمینی به مساحت ۴۷۷۰۰ متر به او داده شده که با اعتراض دامداران تا کنون از ساخت و ساز در این منطقه بکر جلوگیری به عمل آمده است.
از سوی دیگر به نظر می رسد تعداد معترضین به ساخت و ساز در قلب طبیعت به مراتب بیشتر از دریافت عوارض در ازای مدیریت پسماند باشد که مورد اشاره معاون دادگستری گیلان است.