مالک هتل کادوس مامور بازگشت استراماچونی/ ماجرای چاقو کشی خلیل زاده چیست؟
مالک هتل کادوس مامور بازگشت استراماچونی/ ماجرای چاقو کشی خلیل زاده چیست؟

مالک هتل کادوس رشت، روزهای ویژه‌ای را از سر می‌گذراند. او که از بهمن سال گذشته به عضویت هیات مدیره استقلال درآمده بود تا از لحاظ اقتصادی به تیم استقلال کمک کند حالا در حال برندسازی برای خود در میان طرفداران باشگاه استقلال است.

اسماعیل خلیل‌زاده روزهای ویژه‌ای را از سر می‌گذراند. او که از بهمن سال گذشته به عضویت هیات مدیره استقلال درآمده بود تا از لحاظ اقتصادی به تیم استقلال کمک کند حالا در حال برندسازی برای خود در میان طرفداران باشگاه استقلال است.

به گزارش روزنامه هفت صبح، پس از ماجراهای استراماچونی و استعفای فتحی از باشگاه استقلال که همه آن را می‌دانید، خلیل‌زاده به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب شد تا نجات‌دهنده این باشگاه لقب بگیرد و در روزهایی که استراماچونی بیانیه می‌داد که دیگر به استقلال باز نمی‌گردد، او بر بازگشت استراماچونی تاکید می‌کرد و همچنان نیز می‌کند.

اسماعیل خلیل‌زاده در آخرین اظهارنظر خود با قاطعیت گفته: « ما پول را به سفارت ایران در ایتالیا دادیم. دوشنبه صبح (امروز) از راه قانونی پول در حساب استراماچونی می‌نشیند و بعدازظهر دوشنبه ان‌شاءالله او به ایران بازخواهد گشت.» اسماعیل خلیل‌زاده که مالک هتل کادوس رشت است، کیست و تا به حال چه حاشیه‌هایی داشته است؟

 شروع از سال ۱۳۸۰

سایت تابناک در گزارشی نوشته: «چهارم مهرماه ۱۳۸۰ یعنی ۱۸سال پیش مسعود سلطانی‌فر که این روزها وزیر ورزش است به سمت استاندار گیلان منصوب شد. همه چیز از اینجا شروع شد. شرکت ابریشم گیلان یکی از موفق‌ترین قطب‌های نوغان‌داری در کشور در معرض فروش قرار می‌گیرد. نام خریدار اسماعیل خلیل‌زاده است.»

۱۷سال بعد مسعود سلطانی‌فر در قامت وزیر ورزش، اسماعیل خلیل‌زاده را به عضویت هیات مدیره استقلال درمی‌آورد. او به عنوان یک عضو اقتصادی به مجموعه مدیریتی استقلال وارد می‌شود و خیلی زود به همراه کامران منزوی کارگروه اقتصادی و بازاریابی باشگاه استقلال را تشکیل می‌دهند. در شهریور امسال ارتقای مقام می‌گیرد و به عنوان رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب می‌شود.

خلیل‌زاده از نگاه رسانه دولت

شاید جالب باشد ببینیم که رسانه دولت چه نگاهی به خلیل‌زاده دارد. سایت ایران ورزشی در بهمن
سال‌گذشته درباره خلیل‌زاده که تازه به عضویت هیات مدیره باشگاه استقلال درآمده بود، نوشت: « او چند بار برای ورود به باشگاه سپیدرود اقدام کرد اما هرگز موفق نشد مقدمات حضورش را در لیگ ۲ و لیگ یک فراهم کند و همیشه حضور او در سپیدرود در حد حرف باقی ماند. سال‌های دورتر او خود را به عنوان خریدار داماش نیز مطرح کرده بود. کمک‌های چند ده میلیونی با بزرگ‌نمایی و تبلیغات بسیار هم منجر به حضور او در باشگاه‌های گیلانی نشد. پسر این عضو هیات مدیره نیز بسیار مشتاق حضور در فوتبال بوده و تمام ارتباط بین خلیل‌زاده‌ها و فوتبال در حد کمک‌های چند ده میلیونی یا برگزاری یک جشن برای تبلیغات هتل با برند سپیدرود خلاصه شده است.»

 سایه پسر

اگر وارد سایت هتل کادوس شوید قسمتی به نام برند «میلاد لاکچری» وجود دارد که محتویات آن از دسترس خارج شده است. کاربران شبکه‌های اجتماعی میلاد لاکچری را به خوبی می‌شناسند. اسم اصلی او «میلاد خلیل‌زاده» است (پسر اسماعیل خلیل‌زاده) که با عنوان میلاد لاکچری یکی از چهره‌های اینستاگرامی محسوب می‌شود و تصاویر خود را همراه با بی‌ام‌و و پورشه منتشر می‌کند.

حدود پنج سال پیش که کلیپ «صدامو داری» با صدای آرمین ۲AFM منتشر شد، برخی کاربران گفتند که کلیپ این خواننده زیر زمینی در هتل کادوس ضبط شده و میلاد لاکچری علاوه بر بازی در آن کلیپ، اسپانسر کار نیز بوده است. او شایعه ضبط این کلیپ در هتل کادوس و اسپانسرینگ آن را تکذیب کرده و گفته بود:«در بسیاری از قسمت‌های کلیپ تولید شده هیچ نقشی نداشته‌ام.»

ماجرای چاقوکشی و تبرئه

سایت «تابناک» نیز در گزارش خود مدعی شده:«در خردادماه ۹۸ خبری منتشر که فردی به نام خلیل‌زاده با یک چاقو به یک زن حمله‌ور شد. طبق بازرسی‌های فاطمه داوری، بازرس تعاونی مسکن کارکنان وزارت آموزش و پرورش، اسماعیل خلیل‌زاده دبیر اتاق تعاون تهران متخلف شناخته می‌شود. این خبر در بدو ورود خلیل زاده به استقلال به صورت نامشخص و بدون جزئیات منتشر شده بود اما پس از آن در لابه‌لای اخبار به فراموشی سپرده شد.»

خلیل‌زاده اما در گفت‌وگوی چند روز پیش خود با خبرگزاری اصولگرای تسنیم گفته بود:‌ «در پرونده مطرح شده از سوی خانم داوری بابت چاقو‌کشی تبرئه شده‌ام و در نشست خبری که اصحاب رسانه نیز حضور داشتند، حکم بدوی و تجدیدنظر را ارائه کردم. در ادامه علیه این خانم به دلیل افترا و توهین شکایت کردم که محکوم شد. در نشست خبری‌ام در اتاق تعاون که تمام اصحاب رسانه حضور داشتند نیز در این مورد صحبت کردم. بار دیگر می‌توانم احکام دادگاه را در اختیار رسانه‌ها قرار دهم. طبق حکم دادگاه تبرئه شده بودم و ایشان نیز به جزای نقدی محکوم شد.»

آماده برای کسب محبوبیت

حالا خلیل‌زاده با همه این حواشی، آخرین تلاش‌های خود را برای بازگشت استراماچونی انجام می‌دهد. او که در چند روز گذشته به ترکیه سفر کرده بود تا انتقال پول سرمربی استقلال از سفارت ترکیه به سفارت ایتالیا را تسریع کند، در صورت بازگشت استراماچونی می‌تواند مدیر محبوب استقلالی‌ها لقب بگیرد. سرمایه‌دار مشهور گیلان حالا افق‌های جدیدی را پیش‌روی خود می‌بیند. البته راه موفقیت او بازگشت استراماچونی است. به این ترتیب بعد از هدایتی و برادران شفیعی و درویش شموشک و سایه بابک زنجانی و البته زنوزی،‌یک سرمایه‌دار دیگر وارد عرصه فوتبال می‌شود. با اشتیاق وصف ناشدنی و البته دسته چک‌های کار راه انداز.

  • منبع خبر : عصر ایران