فرماندار ماسال از مردم این شهرستان خواست خطر کرونا را جدی بگیرند
فرماندار ماسال از مردم این شهرستان خواست خطر کرونا را جدی بگیرند

فرماندار ماسال می گوید: توجه و نظارت مردم در انجام مطلوب قوانین یک ضرورت انکار ناپذیر است.

فرماندار ماسال در جلسه تنظیم بازار با اشاره به افزایش قیمت نان در استان و شهرستان، لزوم بازرسی مستمر و مداوم در کمیت و کیفیت را خواستار شد.

به گزارش کادوس گیلان به نقل از  روابط عمومی فرمانداری ماسال فرماندار ماسال توجه و نظارت مردم را در انجام مطلوب قوانین یک ضرورت انکار ناپذیر خواند و گفت: نظارت همگانی بسیار کمک کننده و تاثیرگذار است و مردم شریف شهرستان ضمن توجه به نرخ جدید، در صورت مشاهده وقوع هر گونه تخلف صنفی می توانند با سامانه ۱۲۴ سازمان صمت و یا ۱۳۵ تعزیرات تماس حاصل نموده و بازرسان این سازمان نیز در اسرع وقت موظفند به شکایات رسیدگی نمایند.
وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا در استان و شهرستان بیان داشت، ضروری است رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از پیش از سوی مردم انجام شود .
وی نظارت بر عرضه خدمات و کالاهای مرتبط با اقلام بهداشتی و محافظت فردی را ضروری دانست و افزودند:با توجه شیوع مجدد ویروس کرونا و ابلاغ ستاد ملی مبارزه با این ویروس مبنی بر استفاده اجباری ماسک از تاریخ ۱۵ تیر لغایت ۳۱ تیر در اماکن عمومی و معابر پرتردد انجام گیرد .
وی در راستای عرضه مرغ منجمد با پیگیری های به عمل آمده با توجه به مطالبات مردمی اقدامات خوبی صورت گرفته است
رئیس شورای آرد ونان شهرستان تعطیلی خوسرانه برخی از نانوایان را غیر قانونی قلمداد کرد وافزود: واحد بازرسی اتاق اصناف و اداره صمت با کمک دهیاران پایش روزانه و هفتگی را در دستور کاری خود قرار دهند.
مهندس پورحضرت از اداره دامپزشکی شهرستان خواست تا نسبت به عرضه گوشت قرمز و کشتار غیر قانونی در مسیر ییلاقات اقدامات بازدارنده ای را لحاظ کنند.