فردوسی پور با برنامه اینترنتی 99 می آید!
فردوسی پور با برنامه اینترنتی 99 می آید!

شنیده ها حاکی از آن است که فردوسی پور از فصل آینده لیگ برتر، با برنامه “نود نو” به تلویزیون اینترنتی می آید.

این برنامه قرار است درست به صورت همزمان با برنامه فوتبال برتر میثاقی در شبهای دوشنبه پخش شود.

دوستان عادل فردوسی پور خبر داده اند، عادل همزمان با آغاز لیگ بیستم، با برنامه نود نو دوباره به فوتبال ایران باز می گردد.

به گزارش کادوس، چندی پیش گفته شد عادل فردوسی پور قصد دارد با ساخت یک برنامه تخصصی فوتبالی در لیگ بیستم به فضای رسانه ای بازگردد اما جزییات و نام برنامه مشخص نبود. شنیده ها حاکی از آن است که فردوسی پور از فصل آینده لیگ برتر، با برنامه “نود نو” به تلویزیون اینترنتی می آید.

به گزارش طرفداری، عادل فردوسی پور نام برنامه ای که برای وی او دی ها می سازد را هم انتخاب کرده است. او قصد دارد با شروع لیگ بیستم برنامه ‌ای مشابه 90 را تولید و پخش کند و نام آن را برنامه نود نو گذاشته است. این برنامه از تلویزیون ‌های اینترنتی پخش خواهد شد.

صدای عادل روی تلفن همراه شما!

نکته جالب توجه، همزمانی برنامه عادل فردوسی پور با برنامه محمدحسین میثاقی است. همان طور که می دانید برنامه فوتبال برتر دوشنبه شب ها روی آنتن شبکه سوم می رود و عادل هم قصد دارد برنامه نود نو را همزمان با این برنامه در تلویزیون های اینترنتی پخش کند.
پیش از این عادل مردد بود فقط تهیه کننده این برنامه باشد، مثل ال کلاسیکو که خودش تهیه کننده بود و اجرا را به پژمان جمشیدی سپرد اما انگار حالا فردوسی پور تصمیم گرفته خودش برنامه را تهیه و اجرا کند. همچنین صدای عادل را هم به عنوان گزارشگر در لیگ بیستم از تلویزیون های اینترنتی خواهید شنید. عادل در حال آماده سازی مقدمات این کار است تا با قدرت به فضای رسانه ای برگردد این بار بیرون از تلویزیون و در تلویزیون های اینترنتی. اگر این قرارداد میان فردوسی پور و یک شبکه اینترنتی که خواهان پخش بازی های فوتبال با گزارش عادل فردوسی پور است، بسته شود شما می توانید لیگ برتر بیستم را با صدای عادل فردوسی پور روی گوشی تلفن همراه خود ببینید و بشنوید.

  • منبع خبر : طرفداری