زلزله تغییرات در حوزه انتخابیه تالش در راه است!؟
زلزله تغییرات در حوزه انتخابیه تالش در راه است!؟

بر اساس این گزارش ها، فرمانداران تالش و رضوانشهر در آستانه تغییر قرار گرفته اند اما وحیدپورحضرت فرماندار ماسال در سمت خود باقی خواهد ماند.

اختصاصی کادوس گیلان| گزارشها نشان می دهد تدارکات برای تغییر مدیران سیاسی تالش، رضوانشهر و ماسال در حال انجام است.

اما گزینه های مطرح شده برای فرمانداری های تالش و رضوانشهر و بخشداریهای ماسال و شاندرمن چه کسانی هستند؟

از تالش خبر می رسد، حمید رضایی معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان آستانه ‌اشرفیه و معاون پیشین فرماندار فومن به عنوان اصلی ترین گزینه جانشینی سید عیسی مهدوی در فرمانداری این شهرستان خواهد بود.
در عین حال نام هوشنگ عباسقلی زاده مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان به عنوان دیگر گزینه جانشینی سید عیسی مهدوی مطرح شده است.

آنطور که گفته می شود سید عیسی مهدوی از گزینه های معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گیلان محسوب می شود.

همچنین گفته می شود فرامرز مرجانی بخشدار پیشین رودبار و یکی از کارمندان فعلی استانداری نیز اصلی ترین گزینه جانشینی  محمدمهدی مظفری در فرمانداری رضوانشهر خواهد بود.

از سوی دیگر خبر می رسد وحیدپورحضرت فرماندار فعلی ماسال دست کم تا پایان دولت در شهرستان ماسال خواهد بود، اما با این حال مراحل انجام تغییر در سطح بخشداری های مرکزی و بخش شاندرمن در حال انجام است.

تا کنون نام دکتر شهروز وثوقی از چهره های بومی و کارمندان فعلی فرمانداری ماسال برای بخشداری شاندرمن مطرح بوده اما با این حال هنوز جانشینی برای فرزاد امدادی در بخشداری مرکزی مطرح نشده است.
با این حال عده ای در تلاشند تا جواد کاظمی یکی دیگر از کارمندان جوان این فرمانداری را برای این سمت پیشنهاد نمایند.

این اخبار پس از پیروزی حسن محمدیاری در انتخابات مجلس یازدهم رنگ و بوی جدی تری به خود گرفته، موضوعی که نماینده تالش نیز تلویحا آن را تایید کرده و گفته: به دنبال انتقام گیری نیست اما با این حال مدیرانی که با او همسو نیستند باید بروند.