در جلسه شورای شهر و شهردار ماسال با نماینده تالش چه گذشت؟
در جلسه شورای شهر و شهردار ماسال با نماینده تالش چه گذشت؟

شورای شهر ماسال از نماینده مجلس تالش خواست اعتباراتی همتراز با شرایط روز و کنونی شهرداری را در سطح استان و کشور مطالبه نماید. به گزارش کادوس گیلان، در نشست صبح روز گذشته بین مجموعه اعضای شورای شهر و شهرداری ماسال با حسن محمدیاری نماینده تالش، موارد و مشکلات اصلی پیش روی شهر مطرح شد. […]

شورای شهر ماسال از نماینده مجلس تالش خواست اعتباراتی همتراز با شرایط روز و کنونی شهرداری را در سطح استان و کشور مطالبه نماید.

به گزارش کادوس گیلان، در نشست صبح روز گذشته بین مجموعه اعضای شورای شهر و شهرداری ماسال با حسن محمدیاری نماینده تالش، موارد و مشکلات اصلی پیش روی شهر مطرح شد.

بر اساس این گزارش، اعضای شورای شهر ماسال در این جلسه ضمن گلایه از عدم تخصیص اعتبارات و امکانات متناسب با ظرفیت و وضعیت فعلی شهرستان از نماینده تالش خواستار پیگیری مطالبات این مجموعه در سطحی همتراز با شرایط موجود شهرستان شدند.

بحث تخصیص سهمیه قیر سهمیه ای، امکانات آتشنشانی، افزایش اعتبارات عمرانی، تهیه ماشین آلات، تعیین تکلیف سد لاستیکی، وضعیت خطرناک حاشیه رودخانه خالکایی،
سرگردانی در وضعیت بام سبز و بدهکاری شهرداری به محکومیت ها از جمله موارد مهم درخواست شده از سوی مجموعه شهرداری و شورای شهر در این جلسه بود.

شورای شهر ماسال

اعضای شورای شهر در این جلسه یادآور شدند که طی سالهای گذشته بارها و بارها مطالبات ضروری حوزه ی شهری را از مسئولان بالادستی استانی و کشوری پیگیری کرده اند اما این درخواستها تا کنون مطابق انتظار به نتیجه منجر نشده و انتظارات بحق مردم انباشته شده است.
آنها افزوند: متاسفانه نگاه به ماسال همان نگاهی است که بیست سال یش به آن می شده و انتظارات مسئولان استانی همسطح با شرایط فعلی و وضعیت واقعی این شهر نیست.
به گفته ی این اعضا، ماسال امروز به یک قطب گردشگری نه تنها در استان بلکه در کشور تبدیل شده اما در هنگام تخصیص اعتبارات به این شهرستان همچون یک شهرستان عادی نگاه می شود.

در ادامه جلسه حسن محمدیاری ضمن قول مساعدت برای پیگیری دغدغه های مجموعه شهرداری و شورای شهر، شرایط دریافت اعتبارات فوق العاده در مقطع فعلی را دشوار ارزیابی کرد اما با این حال تمام تلاش را برای آن صورت خواهد داد.