با تدبیرهای لازم انتخابات پرشور برگزار شود
با تدبیرهای لازم انتخابات پرشور برگزار شود

فرماندار رشت از عوامل اجرایی خود خواست با اتخاذ تدابیر و انجام پیگیری های لازم زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور را فراهم کنند.

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان رشت از کمیته های ستاد انتخابات این شهرستان خواست: با اتخاذ تدابیر و انجام پیگیری های لازم زمینه برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور را فراهم کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، در نشست ستاد انتخابات این شهرستان که به ریاست فرماندار شهرستان رشت برگزار شد هر یک از مسئولین کمیته های انتخابات، گزارشی از روند اقدامات صورت پذیرفته  و موارد بعدی مورد نیاز جهت برگزاری انتخابات را تشریح کردند و در ادامه پس از گزارش بخشداران بخشداری های تابعه شهرستان، دکتر میرشمس مومنی زاده فرماندار شهرستان رشت بر لزوم پی گیری جدی هر یک از کمیته ها در حوزه خود و فراهم نمودن شرایطی مناسب جهت برگزاری انتخاباتی پرشور تاکید کرد و افزود: در همین راستا لازم است جلسات ستاد انتخابات شهرستان رشت به صورت منظم و مستمر هر هفته برگزار شود.
گفتنی است تا کنون در ستاد انتخابات شهرستان رشت مرحله ثبت نام از داوطلبین انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی و رسیدگی هیئت اجرایی به صلاحیت داوطلبان، تعیین شعب اخذ رای صورت پذیرفته است و  تعیین اعضای شعب اخذ رای  و سایر اقدامات مورد نیاز مطابق با جدول زمانبندی در دستور کار این ستاد قرار دارد.