نماینده مردم تالش می گوید باید از ظرفیت جوانان در راستای جهش تولید در گیلان استفاده بهینه شود.

منتخب مردم تالش، رضوانشهر و ماسال می گوید: تحقق جهش تولید علاوه بر همکاری مردم، نیازمند اتاق فکر در ابعاد مختلف و از همه مهم‌تر تلاش مضاعف متولیان امر است.

وی با بیان اینکه به‌صورت شایسته از وجود نخبگان و جوانان در عرصه تولید استفاده‌نشده، افزود: اگر در حوزه‌های تخصصی و تولید از متخصصان امر به‌ویژه جوانان مستعد و توانمند بیشتر استفاده شود، این اعتماد یقیناً اثربخش خواهد بود و زمان تحقق جهش تولید نیز کوتاه‌تر می‌شود.

به گزارش کادوس، وی افزود: تمامی پتانسیل‌ها و بستر لازم برای جهش در همه ابعاد ازجمله تولید و اقتصاد وجود دارد و با کوشش مضاعف همه‌جانبه می‌توان رونق اقتصادی را شاهد بود.

نماینده منتخب مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دستیابی و تحقق جهش تولید را ممکن دانست و گفت: به نظر می‌رسد مجلس یازدهم بتواند با شناخت دقیق‌تر مشکلات و ارائه راهکاری مناسب در جهت اصلاح قوانین و نظارت بر حسن اجرای آن راه مناسبی را در اختیار مجریان برای تحقق شعار سال قرار بدهد.

حسن محمد یاری گفت: حضور اثربخش مردم درصحنه‌های مختلف، تحریم‌ها را کمرنگ کرده است.

او همچنین از بکارگیری تمام تلاش خود در جهت اصلاح قوانین حوزه تولید و فراهم شدن شرایط برای حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی که با اعتقاد او  یک امر ضروری است، خبر داده است.

نماینده منتخب مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های متنوع و بی‌نظیر گیلان خاطرنشان کرد: گیلان استانی سرسبز، مستعد و دارای ظرفیت‌های بسیار زیاد است اما در نرخ اشتغال، رونق تولید و بهره‌گیری از ظرفیت سرمایه‌گذاران کمی عقب‌مانده که نیازمند توجه بیش‌ازپیش در حوزه رونق تولید با جهش مضاعف است.

محمدیاری جهش تولید را در استمرار رونق تولید دانست و گفت: در حوزه رونق تولید هنوز به نقطه ایده آل نرسیده‌ایم و باید امسال تلاشمان را برای تحقق جهش تولید مضاعف کنیم.

  • منبع خبر : فارس