بهانه جویی دوباره سرمربی چوکا!
بهانه جویی دوباره سرمربی چوکا!
تیم فوتبال چوکای تالش در ورزشگاه سردار جنگل رشت و در دیدار با شهرداری آستارا به تساوی یک بر یک دست یافت و دربی غرب گیلان برنده نداشت.

تیم فوتبال چوکای تالش در دیدار با شهرداری آستارا به تساوی یک بر یک دست یافت و دربی غرب گیلان برنده نداشت.

اما از نکات جالبه توجه این دیدار در لیگ یک صحبتهای علی لطیفی بود که بار دیگر از فدراسیون، کمیته دواران و خود داور این دیدار به شدت انتقاد کرد و نکته جالب ایتکه این کار را درست پیش روی بازیکنان و در رختکن تیم انجام داد!
در بخشی از این صحبتها علی لطیفی از بازیکن خود میخواهد که بی آید و خطاب به دوربین بگوید که داور بازی به او چه گفته است!

اگر چه بسیاری از مربیان دسته اول و رده های پایین تر به بحث داوری ها معترضند اما با این حال تعمیم چنین مساله ای به کل تیم می تواند به لحاظ روانی چوکای تالشی را که ده ها مشکل دیگر را در کنار خود می بیند را با چالشی اساسی رو به رو نماید.

واقعیت این است که مشکلات داوری کمترین مساله است که چوکا این روزها با آن دست و پنجه نرم می کند و پوشاندن این مشکلات با هدایت افکار بازیکنان و هوادران به مساله فرعی از سوی یک سرمربی باتجربه به مسائل داوری چندان مورد قبول نخواهد بود.

علی لطیفی و کادرش در شرایطی روشن چوکا را تحویل گرفته و آن را با علم و آگاهی پذیرفته اند.

چوکای تالش در شرایط فعلی مشکلات مالی فراوانی دارد که احتمالا تا انتهای فصل نیز ادامه خواهد داشت، آنها حتی استادیوم لازم برای برگزاری دیدار خانگی را نیز ندارند و تقریبا تمامی بازیکنان تراز اول چوکا در فصل گذشته از این تیم جدا شده اند.

با این شرایط چوکا به خودی خود کار دشواری را پیش رو دارد و اگر بناست موفقیتی حاصل شود حفظ روحیه تیمی بازیکنان نقش اصلی و کلیدی را خواهد داشت و رفتاری نظیر آنچه از سوی لطیفی سر می زند نمی تواند چندان به این موضوع کمک نماید.